Піч сталева "АТЕМ" (буржуйка), призначена для повітряного обігрівання приміщення та приготування їжі завдяки вбудованій варочній поверхні. Максимальне завантаження дров становить 3-6 кг, час горіння на одній закладці дров ‒ 4-5 годин. Використовуються лише дрова, тріски. Не призначена для вугілля.
Ця піч за своїх невеликих габаритів добре підходить для обігріву невеликих приміщень, таких як побутівки, дачні будиночки, майстерні, склади, сто та інші приміщення умовно малого розміру.
Виготовляються три моделі, потужністю 6, 10 та 14 кВт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атем |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Вид пального | Тверде |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Водяний контур | Ні |
| Площа обігріву | 140 кв.м |
| Вага | 49 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | З варильною поверхнею |
| Управління | Механічне |
| Тип топки | Відкрита |
| Витрата твердого палива | 2.2 кг/год |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 128 мм |
| Форма димоходу | Кругла |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети, Кора |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 14 |
| Об'єм води в котлі | 26 |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 55.0 |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 262 ₴

