Бездротовий кімнатний терморегулятор COMPUTHERM T32RF оснащений великим цифровим дисплеєм з електронним управлінням, що забезпечує більш точне вимірювання і регулювання температури, на відміну від простих механічних термостатів.
Пристрій складається з двох блоків. Перший, термостат (передавач) - переносний блок управління, другий (приймач) - прийомний блок керуючий котлом. Між двома блоками існує бездротова (радіочастотна) зв'язок, тому немає необхідності прокладати дріт між термостатом і котлом.
Два блоки синхронізовані на заводі. Термостат і його приймач мають власний код безпеки, який гарантує безпечну роботу пристрою.
Основні переваги бездротового терморегулятора COMPUTHERM T32RF:
- При використанні в приміщеннях, де зроблений ремонт, немає необхідності прокладати дріт від котла.
- Оптимальне розташування передавача можна вибрати під час використання. Наприклад, коли ми розміщуємо термостат в різний час дня, в різних приміщеннях (наприклад, вдень у вітальні, а вночі в спальні).
- Великий радіус дії передачі сигналу між приймальним і передавальним пристроями. На відкритій зоні становить приблизно 100 м.
- При необхідності є можливість калібрувати датчик температури терморегулятора в межах ± 8,0 ° C.
- Зручне перемикання режимів роботи "нагрів" / "охолодження".
Термостат рекомендовано розміщувати в місцях, де програмування не потрібно, але важливі простота використання, точне вимірювання і установка температури, а також точність перемикання.
Основне призначення терморегулятора COMPUTHERM T32RF
Терморегулятор COMPUTHERM T32RF призначений керувати газовими і електричними котлами опалення, які представлені на ринку України і мають на платі відповідні входи NO / NC. А також за допомогою модульного контактора управляти електричними конвекторами і інфрачервоними панелями. Використання кімнатного терморегулятора дозволяє домогтися істотної економії по витраті газу або витраті електроенергії, в деяких випадках до 40%. І найголовніше досягти своєї комфортної температури в приміщенні.
Технічні дані термостата (передавача):
- Діапазон вимірювання температури: від 9,9 °C до + 50 °C (Крок 0,1 °С)
- Регульований діапазон температур: від + 5 °C до + 30 °C (Крок 0,5 °С)
- Точність вимірювання температури: ± 0,5 °C
- Діапазон калібрування температури: ± 8,0 °C (з кроком 0,5 °C)
- Чутливість перемикання: ± 0,2 °C
- Температура зберігання: 20 ° C ... + 60 °C
- Напруга батареї: 2 лужні батареї AAA 1,5 В (LR03)
- Термін служби батареї: близько 1 рік
- Захист від впливів навколишнього середовища: IP30
- Робоча частота: 433 МГц
- Діапазон: прибл. 100 м на відкритій місцевості
- Розміри: 85 х 85 х 27,5 мм
- Вага: 75 г
- Тип датчика температури: NTC 3950 K 10 кОм ± 1% 25 ° C
Технічні характеристики приймача:
- Напруга живлення: 230В змінного струму, 50 Гц
- Споживана потужність в режимі очікування: макс. 0,01 Вт
- Перемикається напруга: макс. 24В постійного струму / 240В змінного струму
- Перемикається ток: 7А (індуктивне навантаження 2 А)
- Захист від впливів навколишнього середовища: IP30
- Розмір: 85 х 90 х 27,5 мм
- Вага: 110 г
- Загальна вага пристрою становить близько 210 г (термостат + приймач + тримач).
Комплект поставки:
- Паспорт, гарантійний талон.
- Батарейки.
- Кронштейн кріплення термостата на стіну.
- Мережевий кабель.
- Терморегулятор.
Гарантія 5 років.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | COMPUTHERM |
| Страна производитель | Венгрия |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 0.185 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Максимальная сила тока | 7 А |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Область применения терморегулятора | Газовые котлы, Электрические котлы, Кондиционирование помещения, Системы отопления, Теплый пол |
| Питание | Батарейки |
| Радиус действия | 100 м |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Управление | Удаленный доступ |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Длина | 27.5 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Основные атрибуты | |
| Тип комплектующего | Программатор, термостат |
- Цена: 1 990 ₴

