Енергоефективне конденсаційне обладнання для максимально комфортного опалення.
В газовому конденсаційному котлі CGB-2 використовуються найсучасніші технології опалення для ефективного забезпечення теплом вашого дому. CGB-2 ідеально підходить для будинків на одну або декілька сімей. Та використовується як у випадку нового будівництва, так і реконструкції. Для керування установкою та контролю за нею може використовуватись система регулювання Wolf або смартфон. До речі, якщо Ви потребуєте більше води для себе та сім’ї, то краще всього доповнити установку CGB-2 баком-накопичувачем фірми Wolf.
- Довгий строк служби та мала витрата палива завдяки безступеневому регулюванню потужності від 1,8 кВт
- Висока ефективність роботи з нормативний коефіцієнтом використання 110%, тобто газ не тільки оптимально використовується, але й повторно використовується залишкова енергія, що міститься у відпрацьованих газах
- Дбайливе ставлення до навколишнього середовища завдяки низькій емісії шкідливих речовин
- Просте та інтуїтивне регулювання за допомогою модуля керування BM-2 або програми Smartset
- Зручність в обслуговуванні: нескладне та швидке обслуговування для спеціалістів, що зменшує витрати на підтримку в робочому станіє
- Тиха робота завдяки спеціальній внутрішній ізоляції корпусу
В газовому конденсаційному котлі CGB-2 використовуються найсучасніші технології опалення для ефективного забезпечення теплом вашого дому. CGB-2 ідеально підходить для будинків на одну або декілька сімей. Та використовується як у випадку нового будівництва, так і реконструкції. Для керування установкою та контролю за нею може використовуватись система регулювання Wolf або смартфон. До речі, якщо Ви потребуєте більше води для себе та сім’ї, то краще всього доповнити установку CGB-2 баком-накопичувачем фірми Wolf.
- Довгий строк служби та мала витрата палива завдяки безступеневому регулюванню потужності від 1,8 кВт
- Висока ефективність роботи з нормативний коефіцієнтом використання 110%, тобто газ не тільки оптимально використовується, але й повторно використовується залишкова енергія, що міститься у відпрацьованих газах
- Дбайливе ставлення до навколишнього середовища завдяки низькій емісії шкідливих речовин
- Просте та інтуїтивне регулювання за допомогою модуля керування BM-2 або програми Smartset
- Зручність в обслуговуванні: нескладне та швидке обслуговування для спеціалістів, що зменшує витрати на підтримку в робочому станіє
- Тиха робота завдяки спеціальній внутрішній ізоляції корпусу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wolf |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 43 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Коэффициент полезного действия | 110 % |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 55 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Расход газового топлива | 5.61 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 440 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пьезорозжиг | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 75 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 85 |
Информация для заказа
- Цена: 179 000 ₴

