Нова серія настінних газових котлів CGB-2 – діапазон потужності 14, 20, та 24 кВт, дозволяє встановлювати їх в різних приміщеннях.
Головна перевага даного обладнання, це електронний регулятор горіння, автоматично контролюючий налаштування з врахуванням якості газу. Споживачі зможуть оцінити низькі витрати енергії в режимі очікування поряд з високою потужністю. При цьому рівень викидів шкідливих речовин в зовнішнє середовище максимально низький.
Компактні розміри та сучасний дизайн відмінно підходять для заміни старого обладнання в любих приміщеннях. Поворотна камера згоряння і зручна конструкція роблять їх простими в обслуговуванні, як і попередній серії.
Основні переваги:
- Плавне регулювання потужності від 1,8 кВт
- Електронний регулятор горіння з автоматичним калібруванням і налаштуванням на якість газу (наприклад, при підмішуванні біогазу), максимально зменшуючий викиди продуктів згоряння
- Немає потреби контролювати якість газоповітряної суміші
- Можливий перехід на скраплений газ без додаткового регулювання рівня СО2
- Збільшення часу роботи пальника, зменшення кількості стартів, підвищення надійності
- Теплообмінник з покриттям ALUPro
- Гармонійний дизайн дозволяє замінювати окремі елементи системи
- Нова система керування Wolf
- Максимальна конденсація за рахунок роздільного керування температурами подаючої/зворотної води
- Внутрішня ізоляція корпусу для мінімального рівня шуму
- Більш немає потреби контролювати температуру зворотної води для максимального ефекту від процесу конденсації
- Підготовка до експлуатації згідно побажань користувача
- Вбудований високоефективний насос з EEL<0,23
- Електронний манометр
Головна перевага даного обладнання, це електронний регулятор горіння, автоматично контролюючий налаштування з врахуванням якості газу. Споживачі зможуть оцінити низькі витрати енергії в режимі очікування поряд з високою потужністю. При цьому рівень викидів шкідливих речовин в зовнішнє середовище максимально низький.
Компактні розміри та сучасний дизайн відмінно підходять для заміни старого обладнання в любих приміщеннях. Поворотна камера згоряння і зручна конструкція роблять їх простими в обслуговуванні, як і попередній серії.
Основні переваги:
- Плавне регулювання потужності від 1,8 кВт
- Електронний регулятор горіння з автоматичним калібруванням і налаштуванням на якість газу (наприклад, при підмішуванні біогазу), максимально зменшуючий викиди продуктів згоряння
- Немає потреби контролювати якість газоповітряної суміші
- Можливий перехід на скраплений газ без додаткового регулювання рівня СО2
- Збільшення часу роботи пальника, зменшення кількості стартів, підвищення надійності
- Теплообмінник з покриттям ALUPro
- Гармонійний дизайн дозволяє замінювати окремі елементи системи
- Нова система керування Wolf
- Максимальна конденсація за рахунок роздільного керування температурами подаючої/зворотної води
- Внутрішня ізоляція корпусу для мінімального рівня шуму
- Більш немає потреби контролювати температуру зворотної води для максимального ефекту від процесу конденсації
- Підготовка до експлуатації згідно побажань користувача
- Вбудований високоефективний насос з EEL<0,23
- Електронний манометр
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wolf |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 33 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество теплообменников | 2 шт |
| Коэффициент полезного действия | 110 % |
| Материал теплообменника | Силумин |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Расход газового топлива | 2.95 куб. м/час |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Подключение газа | 1/2" |
| Ширина | 440 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Пьезорозжиг | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 75 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 25 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 10 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 85 |
Информация для заказа
- Цена: 93 700 ₴

