Програмований регулятор з шиною eBus дозволяє встановлювати щотижневу програму з можливістю виділення до семи періодів часу з індивідуальним регулюванням температури для опалення. Дозволяє управляти системою опалення, в залежності від температури навколишнього середовища і заданої програми з автоматичною оптимізацією кривої опалення.
- Можливість режиму модуляції
- Вибір температури режиму опалення «Комфорт» або «Еко»
- Функція захисту від замерзання при зниженні температури приміщення до 3°С або зовнішньої температури менше 5°С
- Сигналізація про несправність котла на дисплеї регулятора
- Корекція значень температури кімнатного терморегулятора та зовнішнього датчика
- Тижнева програма з температурними інтервалами
- Регулювання температyри гарячої води і температури в приміщенні
- Система захисту від замерзання
- Режим «Відпустка»
- Регулювання в залежності від зовнішньої температури (вибір кривої опалення) після підключення зовнішнього датчика (не входить в комплект поставки)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Максимальная температура регулирования | 65 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Системы отопления, Теплый пол |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Управление | Удаленный доступ |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 97 мм |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 147 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 250 ₴

