Тільки для котлів з шиною eBus
Особливості
- Кімнатний термостат з рідкокристалічним дисплеєм
- Двопозиційне регулювання "вкл. / Викл." По температурі приміщення
- Управління в режимі "модуляції" по температурі приміщення
- Комунікаційна шина eBus
- Регулювання тривалості роботи котельної установки по температурі приміщення, в якому встановлений кімнатний термостат
Можливості установки
- Для всіх газових котлів Protherm з комунікаційною шиною eBus
- Настінний монтаж - для управління котельні установкою по температурі в приміщенні
Оснащення
- Регулятор SRT 50/2
- Консоль для монтажу на стіну
Функції
- Вмикання і вимикання функції гарячого пуску нагрівального апарата
- Регулювання температури приміщення
- Регулювання в погодозалежному режимі (при доукомлпектації датчика зовнішньої температури)
- Активація функції антизамерзання
- Індикація помилок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Protherm |
| Страна производитель | Словакия |
| Вид терморегулятора | Механический |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дисплей | Да |
| Интерфейс | Проводной |
| Максимальная температура регулирования | 30 град. |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Системы отопления, Теплый пол |
| Питание | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Тип монтажа терморегулятора | На DIN-рейку |
| Управление | Удаленный доступ |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 97 мм |
| Длина | 31 мм |
| Ширина | 97 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 635 ₴

