Настінний кондиціонер Dantex виготовлений на заводі Gree.
З настінним інверторним кондиціонером Dantex RK-18SSI/RK-18SSIЕ ви отримаєте неабияку економію електроенергії завдяки високому рівню сезонної енергоефективності SEER A++.
Енергоефективність та бездоганно тиха робота дають змогу назвати кондиціонер SPACE INVERTER одним із найкращих серед свого сегмента.
Завдяки технології контролю потужності зі 180° синусоїдальним (змінним) струмом, реалізованій в кондиціонерах Dantex з DC-інвертором, рівень надійності та стабільності системи підвищується, водночас час споживання електроенергії скорочується, точність температури охолодження або нагрівання збільшується.
Переваги:
- Фільтр з іонами срібла. Вбиває бактерії або зменшує їхню активність, руйнуючи структуру та затримуючи їх. Срібний елемент, що міститься на фільтрі, постійно випускає іони срібла для збільшення ефективності знищення бактерій.
- Вугільний фільтр. Складається з електростатичного фільтра, що містить активоване вугілля. Він усуває стійкі запахи, як-от аміак (NH3), а також знезаражує шкідливі хімічні гази, наприклад, формальдегіди (НСНО).
- Технологія ECO Energy-Saving. Високопродуктивні енергоефективні кондиціонери обладнані ECO — технологією економії електроенергії, що забезпечує здорове та комфортне середовище в приміщенні.
- Інтелектуальне розмерзання. Завдяки вбудованому мікропроцесору кондиціонер із новою функцією керованого розмерзання повністю розморозить конденсатор з огляду на температуру трубопроводу і температуру довкілля. Ця функція спрямована на поліпшення ефективності обігрівання в зимовий час року й заощадження електроенергії.
- Функція «Плюс 8». Корисна для заміських будинків і дач без центрального опалення. Кондиціонер здатний підтримувати в приміщенні температуру +8 °C, не допускаючи заморожування і витрачаючи мінімум електроенергії.
- Надійна робота до -15 °C на охолодження. Стабільна робота кондиціонера під час охолодження за -15 °C. Частота обертання ротора компресора та швидкість вентилятора регулюються під час зміни температури зовнішнього повітря.
- Надійна робота до -15 °C на нагрівання. Стабільна робота кондиціонера під час нагрівання за -15 °C забезпечується завдяки технології попереднього прогрівання обвиток двигуна компресора та регульованій частоті обертання ротора компресора.
- Автовимкнення через 10 годин. Для економії електроенергії й захисту довкілля передбачене автоматичне вимикання кондиціонера після 10 годин роботи.
- Самодіагностика. Безперервно активна система самодіагностики автоматично перевіряє поточний стан кондиціонера, захищаючи його від зовнішніх впливів (понад 20 типів перевірок).
- Автоматичний режим роботи. У цьому режимі кондиціонер сам обирає режим роботи на тепло або на холод. Вам лише залишається встановити потрібну температуру і не думати, який режим обрати
- Незалежне осушення. Функція незалежного осушення допомагає підтримувати оптимальну вологість у приміщенні, забезпечуючи, у такий спосіб, додатковий комфорт.
- Турборежим. Кондиціонер збільшує до максимуму кількість повітря, яке видувається, що дає швидко нагріти або охолодити приміщення до бажаної температури.
- Авторестарт. У разі перебою подавання електроенергії кондиціонер може автоматично відновити раніше встановлені параметри.
- Захист від холодного повітря. Теплообмінник внутрішнього блока попередньо прогрівається, тому повітря спочатку досягає встановленої температури, а потім уже надходить із кондиціонера до приміщення.
- Очищення. Після вимикання кондиціонера вентилятор продовжує працювати деякий час, осушуючи й очищаючи внутрішні частини приладу, що запобігає утворенню бактерій і цвілі.
- Фільтр, що легко миється. Панель легко знімається. У разі потреби її можна зняти, обробити мийними засобами та швидко встановити назад.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dantex |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 5100 Вт |
| Мощность охлаждения | 4600 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 18 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 9 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 33 кг |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Глубина внешнего блока | 320 мм |
| Ширина внешнего блока | 842 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 12 кг |
| Высота внутреннего блока | 298 мм |
| Глубина внутреннего блока | 211 мм |
| Ширина внутреннего блока | 945 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1200 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1040 Вт |
| Частота | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 22 500 ₴

