Побутова настінна спліт-система (тепловий насос повітря-повітря) Chigo - це відмінна модель кондиціонера з усіма стандартними для користувача функціями. Клас енергоефективності «А +» - дозволяє економити фінанси на споживання електрики. Кондиціонер оснащений компресором від відомого бренду HITACHI HIGLY, що дозволяє дати розширену офіційну гарантію від виробника на 5 років. Фільтр з вітаміном С - хорошо впливає на шкіру, зміцнює імунітет і сприяє зняттю стресу. PLAZMA фільтр - усуває неприємні запахи і робить повітря свіжим. 3D Air Delivery - технологія тривимірного розподілу повітря керуючи з пульта. Працює на безпечному холодоагенті для озонового шару R-410. Так само кондиціонер NEW FJORD здатний стабільно обігрівати приміщення взимку при температурі вуличного повітря до мінус - 30 ⁰С.
- Режим сну - збільшується рівень комфорту і знижується енергоспоживання;
- Режим Турбо - дозволяє максимально швидко нагріти, або охолодити приміщення;
- Фільтр з вітаміном С - зміцнює імунітет і сприяє зняттю стресу;
- Захист від холодних потоків;
- 24-годинний таймер - користувач виставляє необхідний час автоматичного пуску і зупинка кондиціонера;
- Функція внутрішнього захисту і самодіагностики - відображає коди невиправленої на дисплеї внутрішнього блоку;
- Інтелектуальна розморожування - швидке повернення до нагрівання приміщення;
- Температурна компенсація - дозволить досягти температури, встановленої на ПДУ, в робочій зоні;
- Функція «Followme» - управління роботою кондиціонера відбувається не по температурі повітря на вході в кондиціонер, а по температурі повітря навколо ПДУ, створюючи мікроклімат в локальній зоні;
- Додатковий нагрівач - дозволяє збільшити потужність обігріву;
- Включення кондиціонера при відсутності пульта керування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Chigo |
| Страна производитель | Китай |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2600 Вт |
| Мощность охлаждения | 2500 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Количество режимов работы | 3 |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Максимальная температура | 50 град. |
| Минимальная температура | -30 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 30 кг |
| Высота внешнего блока | 540 мм |
| Глубина внешнего блока | 235 мм |
| Ширина внешнего блока | 715 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 10 кг |
| Высота внутреннего блока | 276 мм |
| Глубина внутреннего блока | 202 мм |
| Ширина внутреннего блока | 850 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 0.66 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 0.65 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 39 185 ₴

