Thermex Topflow Pro - найбільш досконалий трифазний проточний водонагрівач з високою потужністю, великою продуктивністю і роботою в автоматичному режимі. Це зробило його ідеальним водонагрівачем для використання в заміських будинках і квартирах. Ця серія зберегла всі переваги лінійки Topflow, і при цьому посилила їх і отримала власні риси, які дозволили розширити сферу застосування Topflow Pro і зробило його ще більш розумним і надійним.
Переваги
- Висока продуктивність: трифазний водонагрівач повністю забезпечує кілька точок споживання гарячої води.
- Інтелектуальні технології: можливість точного встановлення температури - 12 режимів від 40 до 75 °С і автоматичне запам'ятовування останніх налаштувань.
- Надійність: ТЕН і колба з нержавіючої сталі забезпечують швидкий і безперебійний нагрів.
- Зручність використання: автоматична підтримка заданої температури навіть при коливаннях напору у водопровідній системі.
- Ергономічність: інтуїтивно зрозуміле електронне управління, яскравий РК-дисплей з підсвічуванням.
- Безпека: клас пиловологозахисту IP24, подвійний захист від перегріву, захист від включення без води і від повітряних пробок.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4.3 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 21 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 11.8 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 477 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Электронное |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴

