Thermex Surf Plus - зручний проточний водонагрівач з гнучкими можливостями підключення і установки. Thermex Surf Plus можна підключити відразу до декількох точках водорозбору, що дозволяє використовувати його як основне джерело гарячої води в квартирі або офісі. Можливість монтування водонагрівача патрубками вгору або вниз.
Переваги
- Надійність: спіральний нагрівальний елемент з нержавіючої сталі з високою ефективністю нагрівання і захистом від утворення накипу.
- Функціональність: можна вбудовувати в систему водопостачання і використовувати для забезпечення гарячою водою відразу кілька точок водорозбору.
- Гнучкість установки: універсальне розміщення і можливість прихованого встановлення роблять водонагрівач зручним для невеликих квартир і малогабаритних кухонь і ванних кімнат.
- Зручність використання: працює в повністю автоматичному режимі і укомплектований монтажної панеллю для швидкої установки.
- Безпека: клас пиловологозахисту IP24, подвійний захист від перегріву, захист від включення без води і від повітряних пробок.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.9 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 6 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 3.4 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 194 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 300 ₴

