Thermex Surf - легкий і компактний проточний водонагрівач з гнучкими можливостями встановлення, надзвичайно легкий і має невеликі розміри. Прилад можна універсально встановити патрубками вгору або вниз, що робить водонагрівач зручним для невеликих квартир і малогабаритних кухонь і ванних кімнат.
Переваги
- Надійність: спіральний нагрівальний елемент з нержавіючої сталі з високою ефективністю нагрівання і захистом від утворення накипу.
- Універсальний монтаж: можливість підключення патрубками вгору або вниз для однієї точки водорозбору.
- Зручність використання: монтажна панель для швидкого встановлення.
- Покращена комплектація: душові аксесуари в комплекті, хромована душова лійка має три комфортні режими роботи.
- Безпека: клас пиловологозахисту IP24, подвійний захист від перегріву, захист від включення без води і від повітряних пробок.
Технічні характеристики

Габаритні розміри

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.3 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP24 |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Мощность номинальная | 5 кВт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 2.9 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 194 мм |
| Глубина | 104 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
Информация для заказа
- Цена: 4 100 ₴

