Thermex City - сучасний практичний водонагрівач з простою установкою і компактними розмірами. Thermex City миттєво нагріває воду і прекрасно підходить для використання в міських квартирах. Цей проточний водонагрівач відрізняється можливістю настройки потужності і простотою використання. Водонагрівач Thermex City реалізує ідею зрозумілого і функціонального пристрою з миттєвою подачею гарячої води і якісними комплектуючими - все, що потрібно для тривалого і комфортного використання.
Переваги
- Стабільна робота: нагрівальний елемент бойлера виготовлений з високоякісної міді. Таке рішення забезпечило Thermex City більш високу швидкість нагріву води за рахунок теплопровідності міді, яка вище, ніж у сталевого Тена. Мідний ТЕН знижує ризик виникнення накипу, що, в свою чергу, забезпечує стабільну і тривалу роботу водонагрівача
- Ергономічність: Thermex City легко розмістить у ванній або на кухні будь-яких габаритів, прекрасно впишеться в будь-які інтер'єри міських квартир або заміських будинків. Цей водонагрівач зручно розміщується над мийкою, раковиною, ванною і виступає резервним або основним миттєвим джерелом гарячої води
- Зручність використання: в Thermex City передбачено три режими потужності, перемикання яких здійснюється механічним регулятором на передній панелі
- Розширена комплектація: разом з водонагрівачем в комплекті йде повний набір душових аксесуарів: лійка, шланг, тримач і кран
- Безпека: в Thermex City включені всі системи для безпечної експлуатації - корпус оснащений захистом від вологи, сам нагрівальний елемент має подвійний захист від перегріву, а у водонагрівачі передбачені захист від включення без води і захист від повітряних пробок
Технічні характеристики

Габаритні розміри

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.5 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 3.5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 2 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 112 мм |
| Глубина | 159 мм |
| Ширина | 274 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
Информация для заказа
- Цена: 3 660 ₴

