Водонагрівачі проточного типу виробляються потужністю 12, 18, 24 квт. Оснащені захистом від закипання води та датчиком протоки води.
Гаряча вода – найважливіша умова повноцінного функціонування багатьох підприємств. Однак у наш час важко покладатися на стабільне централізоване подання гарячої води. В умовах постійних відключень гарячої води для багатьох організацій, підприємств та виробництво оптимальним виявляється рішення купити проточний водонагрівач.
ПРОТОЧНИКИ ДНІПРО:
Для ефективної організації безперебійного гарячого водопостачання у промислових та побутових цілях на нашому підприємстві електроопалювального обладнання виготовляються електричні водонагрівачі ДНІПРО проточного типу.
Дані апарати відрізняються високою надійністю та довговічністю, адже для їх виробництва використовуються високоякісні матеріали та комплектуючі. Магнієвий анод запобігає утворенню накипу, завдяки чому апарат служить довше, з більшою ефективністю та з меншими енерговитратами.
Водонагрівальні агрегати ДНІПРО пристосовані для роботи в автономному режимі. А при перевищенні гранично-допустимого значення температури на виході відбувається відключення ТЕНів від електрики.
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ:
Конструкційно водонагрівач проточний, вироблений на підприємстві «Теплотехніка», є сталевим корпусом у вигляді порожнього паралелепіпеда, всередині якого розміщені бак з ТЕНами, реле протоки яке забезпечить відключення ТЕНів за відсутності води, патрубки, а також, лицьова панель. На останній встановлені ключові елементи керування та сигналізації.
Щоб відключення централізованого гарячого водопостачання не перетворювалося для вашої організації або підприємства на форс-мажорну ситуацію, подбайте про придбання високоякісного проточного нагрівача води. І проблеми через перебої з гарячою водою залишаться у минулому!
Комплектація:
- Терморегулятор;
- Термометр;
- Магнітні контактори;
- Датчик протоки;
- розподіл потужності по сходах;
- Захисний клапан тиску.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дніпро |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 22 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Мощность номинальная | 18 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 13 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 650 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
- Цена: 7 250 ₴

