Опис Atmor In line 5 kW (2 + 3) проточний водонагрівач
Серія проточних водонагрівачів ATMOR In-line популярна завдяки своїм конструктивним особливостям і надійністю в роботі. Водонагрівач може бути встановлений в будь-якому місці системи водопостачання. На відміну від інших моделей, ATMOR IN-LINE не боїться перекривання води на виході, і може давати гарячу воду більше ніж на одну точку. Це обумовлено тим, що замість механічного датчика тиску у нього встановлений електронний датчик протоку води і електромагнітне реле, що відключає електроживлення при протоці менше 1,2 л / хв. Коли датчик потоку під дією напору води включає подачу електроенергії, нагрівальний елемент нагріває ту кількість води, яке економічно необхідно для користування.
Модель проточного водонагрівача ATMOR IN-LINE 5 kW - це водонагрівач найменшій потужності - 5 кВт. Він розрахований на напругу 220В і призначений для миттєвої подачі необхідної кількості гарячої води. Даний водонагрівач потужністю 5 кВт встановлюється в будь-якому зручному для Вас місці.
КОМФОРТ
Водонагрівач ATMOR In-Line 5 кВт (220 В) поперемінно забезпечує гарячою водою 2 джерела споживання і його можна встановити в будь-якому зручному місці у вашому будинку або квартирі (але не менше, ніж 3 м від точки відбору). Для забезпечення більш комфортної експлуатації можна встановити спеціальну насадку на штатний кран. Дана насадка поставляється в комплекті з водонагрівачем. Якщо планується використання приладу в якості душа, то необхідно купити і встановити додаткову душову насадку, яка в комплекті з приладом не поставляється.
Водонагрівач Atmor In-Line 5 kW має 3 режими регулювання потужності - 2кВт, 3 кВт, 5 кВт

БЕЗПЕКА
Проточний нагрівач води Атмор InLine 5 кВт володіє захистом від включення при відсутності води. Це властивість досягається використанням датчика тиску, який дозволяє працювати пристрою, тільки при подачі води через водонагрівач. Також в даному проточному водонагрівачі встановлений датчик температури, який обмежує максимальну температуру нагрівання води, для забезпечення захисту від перегріву.
ПІДКЛЮЧЕННЯ
Бойлер встановлюється стаціонарно і в зв'язку з високою потужністю, для підключення проточника, потрібна індивідуальна окрема проводка високоамперного кабелю.
Технічні характеристики:
- Модель: ATMOR IN-LINE 5 kW
- Потужність водонагрівача: 5 кВт, напруга живлення 220В
- Кількість ступенів: 2 (2 + 3 кВт)
- Продуктивність: взимку 3 л / хв., Влітку 4 л / хв.
- Спосіб подачі води: напірний
- Максимальна температура нагріву води: +65 ° С
- Тиск на вході: 0.30 - 6 атм.
- Габаритні розміри ВхШхГ: 185х300х110 мм
- Виробник: ATMOR - Ізраїль.
установка:
- горизонтальна
- нижня підводка
- спосіб кріплення: настінний
Додаткова інформація:
Hеобходимо встановити на штат кран спеціальну насадку, що поставляється в комплекті з водонагрівачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Atmor Industries |
| Страна производитель | Израиль |
| Вес | 2 кг |
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 65 град. |
| Материал теплообменника | Медь |
| Мощность номинальная | 5 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Подводка | Нижняя |
| Производительность | 3 литр/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Горизонтальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Форма водонагревателя | Компактный |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Датчик перегрева | Да |
| Датчик потока | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Регулировка температуры | Ступенчатая |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Управление водонагревателем | Гидравлическое |
- Цена: 5 550 ₴

