Інверторний кондиціонер
Переваги:
- тихий;
- працює як на охолодження, так і на обігрів;
- може працювати на обігрів навіть при сильному морозі;
- довгий термін експлуатації;
- система фільтрації багатошарова, якісна, очищає повітря від мікробів і бактерій на 99%;
- споживає електроенергії майже на 40% менше, ніж звичайний кондиціонер.
Недоліки:
- ціни на них вище
Не інверторних кондиціонерів, on\off
Переваги:
- коштує дешевше;
- швидкий в монтажі;
- часто дешевше обходиться в ремонті
Недоліки:
- працює за принципом старт \ стоп, що додатково навантажує систему і швидше призводить електродвигун до згорання. Через це, вас може несподівано обдути холодним повітрям.
- витрата електроенергії більше.
Після того, як ви визначилися з типом кондиціонера, варто звернути на бренд кондиціонера. Настінні кондиціонери Mitsubishi кращі у своїй категорії. Вони довговічні і якісні, в цьому випадку бренд говорить сам за себе. Такий настінний кондиціонер Mitsubishi прослужить вірою і правдою не один рік. Але і ціна у нього буде дорожче.
Дале йдуть кондиціонери Gree, Hitachi, Fujitsu Lessar, Cooper&Hunter - у цієї техніки співвідношення ціни, якості та функціонкціонала на висоті. Кондиціонери настінні Gree по праву вважаються надійними та економними.
На щабель нижче в ціновій категорії знаходяться кондиціонери Chigo, Aux, TCL, Lessar, але за якістю вони так само хороші.
Площа приміщення грає також величезною роль. Для приміщення площею до 20 м² підійде 7 модель. Для кондиціонерів на 21 м² - 25 м² - 9 модель. Для кондиціонерів на 26 м² - 35 м² - 12 модель. Для кондиціонерів на площу 36 м² - 18 модель. Плюс потрібно враховувати, сонячна сторона чи ні, скільки електричних приладів, людей, а також тварин буде знаходиться в кімнаті, адже всі ці фактори впливають на енергоефективність та якість роботи кондиціонера.
На специфіку монтажу також варто звернути увагу. Заздалегідь подумайте, де буде встановлений прилад: на стіні, на підлозі, в між стельовому отворі, або може для його установки варто виділити окрему технічну кімнату. Також варто врахувати, наскільки зручно управляти та користуватися приладом і скільки електроенергії він споживає.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Daiko |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 4840 Вт |
| Мощность охлаждения | 3960 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Дисплей | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Таймер | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 25 кг |
| Высота внешнего блока | 552 мм |
| Глубина внешнего блока | 256 мм |
| Ширина внешнего блока | 700 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 8 кг |
| Высота внутреннего блока | 240 мм |
| Глубина внутреннего блока | 180 мм |
| Ширина внутреннего блока | 770 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1520 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1610 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 22 757 ₴

