Бойлер Galanta SLIM 80 л - це надійний та потужний бойлер, який забезпечить вам достатню кількість гарячої води для використання в будинку або квартирі. З його ємністю в 80 літрів він зможе задовольнити потреби в гарячій воді для середньої сім'ї.
Цей бойлер оснащений мокрим теном, що дозволяє ефективно нагрівати воду до потрібної температури. Мокрий тен знаходиться в прямому контакті з водою, що забезпечує більш швидкий та рівномірний процес нагріву.
Бойлер Galanta SLIM 80 л має один тен 2 кВт, що забезпечує швидкий та ефективний процес нагріву води до потрібної температури. Інтегрований терморегулятор дозволяє налаштувати температуру води з точністю до градуса з урахуванням вашої потреби.
Цей бойлер має стильний та сучасний дизайн, що легко вписується в будь-який інтер'єр. Його конструкція забезпечує легкий доступ до внутрішніх деталей, що дозволяє забезпечити його легке обслуговування та ремонт.
Бойлер Galanta SLIM 80 л має високу енергоефективність, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію. Він легко встановлюється та підключається, що дозволяє легко встановити його самостійно без допомоги фахівців.
Завдяки своїм технічним характеристикам, бойлер Galanta SLIM 80 л є ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне та потужне рішення для забезпечення гарячою водою потреб середньої сім
Переваги Бойлер Galanta SLIM 80 л мокрий тен 2 кВт (72268WG)
- Модний дизайн;
- Безпечний – з унікальним шестирівневим захистом;
- Довговічний – жаростійке покриття ємкості для води, за інноваційною формулою емалі з підвищеним вмістом цирконія (Zr);
- Компактна ізоляція, яка не містить хлорфторвуглеців;
- Антикорозійний захист – магнієвий анод захищає весь об’єм ємкості для води від корозійних процесів;
- Спеціальний еліптичний профіль;
- Зовнішній капілярний термостат;
- Капілярний термовимикач;
- Комбінований запобіжний клапан «3 в 1» - здійснює механізми балансування, перевірки і диференційний клапан;
- Температурний індикатор;
- Світлова індикація включено/виключено.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Galanta |
| Страна производитель | Болгария |
| Вес | 23.5 кг |
| Вид ТЭНа | Мокрый |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Максимальная температура нагрева воды | 75 град. |
| Мощность номинальная | 2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 80 л |
| Подводка | Нижняя |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Электрический |
| Способ установки | Настенный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Узкий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1115 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Магниевый анод | Да |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Ускоренный нагрев | Да |
- Цена: 6 600 ₴

