Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW
- Тип бойлерів: підлогові, вертикальні, круглі.
- Бойлери мають ступінь захисту IP44 .
- Теплоізоляція, виготовлена з поліуретану, що не містить фреонів, може досягати 65мммв товщині.
- Бойлери Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW можуть похвалитися енергоефективністю класу«У»
- Якщо взяти до уваги час нагрівання або ж особливості електромережі в місці установки бойлера, розрізняють 4 різних типи підключення, які здатний здійснити нагрівальний елемент. Потужність нагрівача повинна відповідати обраній схемі підключення кабелю живлення, описаної в технічній документації.
- «Сухим Теном» називається електричний нагрівальний елемент, виконаний з кераміки і надійно прикріплений до кришки фланця. Такий пристрій дає можливість проведення робіт по зміні нагрівального елементу, при цьому зберігається герметичність бака. Величезним плюсом такого пристрою є той факт, що поверхня теплообміну була збільшена, Тен захищений від появи накипу. Такі відмінні риси вигідно вирізняють ці бойлери серед інших компаній, що виготовляють водонагрівачі з«мокрим Теном» .
-
Автоматика виконають наступні функції:
- Спіральний теплообмінник має трубчасту форму і площу 1,5 для бойлерів OKCE 160 NTR/2,2kW,
- в той час як модель OKCE 160 NTR/2,2kW – 1,5 м нижній і 1,0 м верхній.
- Тривалу експлуатацію гарантує поверхню всередині бака, на яку нанесена емаль, яка містить нікелевих сполук, спільно із захисним анодом (матеріал – магній).
- Наявність захисного анода, виготовленого з магнію.
- Бак водонагрівача Drazice OKCE 160 NTR/2,2kW , як і кришка фланця, виготовлений зі сталі для того, щоб не виникало гальванічного ефекту і електрохімічної корозії металу. Бойлери Drazice можуть похвалитись такою ідеєю.
- Для видалення накипу, осаду, і водного каменю конструкція бойлера передбачає наявність сервісного люка.
- Патрубок рециркуляції.
- У разі якщо споживач додатково купує електричний нагрівач серії TJ, пристрій бойлера передбачає наявність отвори з різьбленням 6/4"" для кріплення.
- Робочий термостат.
- Бойлер має спеціальний запобіжний термостат.
- Наявність термометра.
- Електричний нагрівальний елемент і всі теплообмінники мають свою панель керування.
- Складові панелі управління такі:
- сигнальна лампа включення, призначена для електричного нагрівального елементу ;
- тепература гарячої води контролюється за допомогою спеціального регулятора для кожної з панелей.
-
Робочі параметри:
- Температура вибирається в залежно від переваг споживача (її мінімальний по казатель становить 0°С, в той час як максимальний – 77°С)
- Водонагреватель захищений від замерзання.
- Пристрій водонагрівача передбачає захист від бактерій (легіонелли).
-
Упаковка і її елементи:
- живлення: напруга 230 В, частота 50 Гц.
- Робочий тиск бака не повинна перевищувати 6,0 бар.
- Робочий тиск трубчастого теплообмінника може досягати максимальної позначки в 10,0 бар.
- температура ГВС знаходиться в межах 5°C - 80°C.
- Максимальна температура теплоносія в контурі нагріву 110С.
-
- Доставка водонагрівачів OKCE 160 NTR/2,2kW, а також OKCE 160 NTRR/2,2 кВт відбувається на дерев'яному піддоні в дерев'яній обрешітці, обгорнути поліетиленом.
- Технічна документація міститься всередині упаковки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Drazice |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 80 кг |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Внутреннее покрытие бака | Эмаль |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Максимальная температура нагрева воды | 80 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Мощность номинальная | 2.2 кВт |
| Нагревательный элемент | ТЭНовый |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Объём ёмкости для воды | 160 л |
| Подводка | Боковая |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расположение | Вертикальное |
| Состояние | Новое |
| Способ нагрева | Комбинированный |
| Способ установки | Напольный |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Форма водонагревателя | Цилиндрический |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1047 мм |
| Глубина | 705 мм |
| Ширина | 705 мм |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Количество змеевиков | 1 |
| Магниевый анод | Да |
| Максимальное давление воды | 10 бар |
| Минимальное давление воды | 0.5 бар |
| Ограничение температуры нагрева | Да |
| Предохранительный сбросной клапан | Да |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Способ подачи воды | Напорный |
| Термометр | Да |
| Управление водонагревателем | Механическое |
Информация для заказа
- Цена: 36 401 ₴

