Газовий настінний котел CGB серії ComfortLine.
CGB – 100 від 18 до 98,8 кВт
Переваги опалювальних котлів Wolf CGB/CGB-K:
- Газові конденсаційні котли Wolf з закритою камерою згоряння призначені для експлуатації з подачею повітря для паління як з атмосфери, так і з приміщення
- Висока експлуатаційна надійність
- Легкий монтаж та технічне обслуговування
- Легкий доступ до всіх деталей конструкції
- Доступ до вимірювальних отворів, що передбачені для вимірювання димових газів можливий ззовні, відсутня необхідність відкриття корпусу котла
- Низький рівень шкідливих речовин у відхідних газах
- Високий ККД до 110% для оптимального використання енергії
- При експлуатації з природним газом котлам присвоєно знак екологічної безпеки «Блакитний Янгол». Крім того, котли задовольняють граничним показникам «Ганноверської програми підтримки Pro Klima»
- Котли до 50 кВт включно оснащуються розширювальним баком та насосом з регульованою частотою обертів
- Для полегшення чищення котли до 50 кВт включно оснащені висувним теплообмінником. Можливість виконання сервісних робіт на теплообміннику під тиском та без необхідності зливу води.
- Зроблено в Німеччині
CGB – 100 від 18 до 98,8 кВт
Переваги опалювальних котлів Wolf CGB/CGB-K:
- Газові конденсаційні котли Wolf з закритою камерою згоряння призначені для експлуатації з подачею повітря для паління як з атмосфери, так і з приміщення
- Висока експлуатаційна надійність
- Легкий монтаж та технічне обслуговування
- Легкий доступ до всіх деталей конструкції
- Доступ до вимірювальних отворів, що передбачені для вимірювання димових газів можливий ззовні, відсутня необхідність відкриття корпусу котла
- Низький рівень шкідливих речовин у відхідних газах
- Високий ККД до 110% для оптимального використання енергії
- При експлуатації з природним газом котлам присвоєно знак екологічної безпеки «Блакитний Янгол». Крім того, котли задовольняють граничним показникам «Ганноверської програми підтримки Pro Klima»
- Котли до 50 кВт включно оснащуються розширювальним баком та насосом з регульованою частотою обертів
- Для полегшення чищення котли до 50 кВт включно оснащені висувним теплообмінником. Можливість виконання сервісних робіт на теплообміннику під тиском та без необхідності зливу води.
- Зроблено в Німеччині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wolf |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 93 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Коэффициент полезного действия | 110 % |
| Материал теплообменника | Силумин |
| Мощность номинальная | 100 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Способ установки | Настенный |
| Теплоноситель | Вода |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Тип топки | Закрытая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 1 1/2" |
| Вход в систему отопления | 1 1/2" |
| Высота | 1020 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Подключение газа | 3/4" |
| Ширина | 565 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Электронное зажигание | Да |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 130 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 35 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
Информация для заказа
- Цена: 248 300 ₴

