Електрокотел Tenko Стандарт Плюс New 30 кВт (СПКЕ_New 30) з насосом та бачком. Одноконтурний, настінного типу, призначений для опалення приміщень до 300 кв.м. Розрахований на роботу лише у закритих системах опалення. Потужність – 30 кВт, три ступені нагріву 10 – 20 – 30 кВт, керування режимом роботи за допомогою ручного термостата.
Підключення котла до трифазної мережі 380 В
Оснащений подвійним теплообмінником, з двома блоками тенів на 15 кВт кожен.
Можливе застосування як додатковий пристрій у діючій системі опалення.
У котлі вже встановлено тришвидкісний циркуляційний насос Grundfos UPSO 15/60-130 (Данія) та розширювальний бачок італійського виробництва Zilmet. Об'єм розширювального бака 7 л розрахований на загальну ємність теплоносія у системі до 80 літрів. Але варто враховувати, що для потужності 30 кВт оптимальний обʼєм теплоносія в системі становить 155 л
Каркас з оцинкованої сталі.
Комутація виконана на модульних контакторах.
Двохрівневий захист від перегріву.
Датчик тиску вимикає живлення котла, якщо припиняється циркуляція теплоносія.
Запобіжний клапан скидає надлишковий тиск вище 3 атм.
Крім цього котел Тенко СПКЕ New 30 оснащений:
- автоматичним повітровідвідником,
- аналоговим термометром,
- світловими індикаторами режимів роботи
- капілярний термостат, який дозволяє плавно регулювати температуру в діапазоні 0 – 90 °С.
- в системі управління котла є клема для підключення зовнішнього пристрою (кімнатний термостат, добово-тижневий програматор, датчик
- пртока), замкнута перемичкою.
Деталі корпусу виконані з високоякісної сталі українського виробництва та піддані антикорозійній обробці. Надалі на них нанесена порошкова фарба для створення захисного шару та надання привабливого зовнішнього вигляду.
Для виробництва теплообмінників застосовується високоякісна труба товстостінна. Кожен теплообмінник для продовження терміну експлуатації проходить антикорозійну обробку та гідравлічні випробування при тиску 8 бар.
Електрокотли ТМ Tenko поставляються у картонній упаковці. У комплект поставки включено також посібник з монтажу та експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenko |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 31 кг |
| Вид топлива | Электричество |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество ТЭНов | 3 шт |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Мощность номинальная | 30 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 7.5 л |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| ТЭНовый нагреватель | Да |
| Теплоноситель | Вода |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные характеристики | |
| Бесшумная коммутация | Да |
| Возможность подключения комнатного термостата-программатора | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |
| Режим "теплый пол" | Да |
| Циркуляционный насос | Да |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 3/4" |
| Вход в систему отопления | 3/4" |
| Высота | 740 мм |
| Глубина | 285 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 90 град. |
| Максимальное рабочее давление системы отопления | 3 бар |
| Минимальная температура в режиме отопления | 30 град. |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 0.5 бар |
| Объем расширительного бака | 7 л |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 18 700 ₴

